Kurumsal

Kurumsal 2006 yılında, mobilya sektöründe faaliyete başlayan firmamız kurulduğu günden buyana yüksek hizmet kalitesi ile faaliyetlerine devam etmektedir. Mobilya sektöründe faaliyetlerini sürdüren firmamız kurulduğu günden itibaren deneyimli personeli ile sektöründe büyük gelişme göstermiştir.

Müşterilerin ihtiyaçlarına göre en uygun mobilyaları, montaj ve teslim aşamasına kadar titizlikle yürüten firmamız mobilyalarınızın evinize ve işyerlerine sorunsuz bir şekilde ulaşmasını sağlamaktadır.

Özgün Mobilya tecrübeli kadrosu ile hizmette kalite ve güveni ön planda tutarak en üst seviyede müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Sektörteki 9 yıllık tecrübesi ve kalitesi ile sektörde aranan firmalarından biri konumuna gelmiştir.


Vizyonumuz
Vizyonumuz; ürün çeşitliliğiyle mobilya sektöründe fark yaratan Özgün Mobilya, kalite ve müşteri memnuniyeti açısından sürekli gelişen bir firma haline getirmektir.

Misyonumuz
Mobilya sektöründe kalite ve güven ile oluşturduğu firma yapısını, müşterilerinin beklentilerine göre yönlendiren Özgün Mobilya yapısını her geçen gün geliştirmektedir. Mobilya ve dekorasyon sektöründe müşterilerinin istek ve beklentilerine en hızlı şekilde cevap vererek kaliteli bir hizmet ve ürün sunmak misyonumuz olmuştur.

Menü